- Ev
- >
- Ürünler
- >
- Çeneli Kırıcı
- >
- Çene Kırıcı
Çene Kırıcı
Marka :ZHUOYUE
ürünün men?ei :Çin
Teslimat süresi :bir ay
arz kapasitesi :Aylık üretim yirmi birimdir.
Çeneli kırıcı, taş üretim hattında esas olarak kırma işlemi için kullanılan daha ince bir kırma ekipmanıdır ve çeneli kırıcı, birlikte kırma işlemi için kullanılır. En yeni üretim teknolojisi ve benzersiz yapı tasarımı kullanılarak üretilen bu yeni tip yüksek verimli kırma ekipmanı, 500 mm'den büyük olmayan ve 350 MPa'dan fazla basınç dayanımına sahip her türlü malzemeyi kırabilir. Geniş kırma oranı, yüksek kırma verimliliği, homojen ürün mukavemeti, kolay bakım ve kübik parçacıklı kırılmış malzeme gibi özelliklere sahiptir. İnşaat malzemeleri ve cevher kırma, demiryolu, karayolu, enerji, ulaşım, çimento, madencilik, kimya ve diğer sektörlerde malzeme kırma işlemlerinde yaygın olarak kullanılır. Boşaltılan tane boyutu ayarlanabilir ve kırılan malzemenin boyut özellikleri değiştirilebilir.
Ürün Tanıtımı
Ana çeneli kırıcı arızalandığında, tüm kırma devresi durur; elekler, koniler, konveyörler, stoklama. Asıl sorun makine değil. Kontrol edemediğiniz bekleme süresi.
Tedarikçiyle iletişime geçiyorsunuz. Cevap 45 gün, belki 60 gün oluyor. Teslimat tarihini teyit edemediğiniz için yeniden başlama tarihini de teyit edemiyorsunuz. Ya yedek makinelerde ve büyük stoklarda fazladan sermaye tutuyorsunuz ya da bekleyip her gün üretim kaybediyorsunuz.
Orta ölçekli bir taş ocağı için, birincil kırma işleminin her bir günlük durması, üretim kaybı, sevkiyat gecikmeleri ve cezai şartlar anlamına gelir. Beklemenin maliyeti genellikle makinenin maliyetinden daha yüksektir.
Çözümümüz: Gerçekten Planlama Yapabileceğiniz Teslim Süresi
ZHUOYUE, üretim başlamadan önce teknik gereksinimleri doğrulayarak belirsizliği azaltır; üretim sırasında değil. Kırıcı modeli, besleme malzemesi, çıktı, boşaltma aralığı, motor, yapı, aşınma parçaları ve muayene gereksinimleri, belgelenmiş bir teknik temelde kilitlenir. Ardından üretim kesintisiz olarak devam eder.
Bu ürünün sunduğu avantajlar:
Daha az gecikme: İşleme başlamadan önce teknik özellikler onaylanır, böylece yeniden işleme ve çizim revizyonlarının tekrarlanması önlenir.
Net teslim süreleri: Standart ve özelleştirilmiş modeller ayrı, yayınlanmış programlara tabidir.
Stok maliyetlerini düşürün: Uzun vadeli alıcılar, hammaddeyi önceden rezerve edebilirler, böylece üretim her siparişte sıfırdan başlamak zorunda kalmaz.
Daha iyi planlama: İlerleme güncellemeleri ve sevkiyat öncesi denetim kayıtları, ekibinizin temel, kaldırma ve montaj işlerini önceden hazırlamasına olanak tanır.
Bu, teslimat süresini ortadan kaldırmaz. Teslimat süresini öngörülebilir hale getirir; böylece yeniden başlama tarihlerini planlayabilir, stokları kontrol edebilir ve belirsizlik nedeniyle üretim kayıplarını önleyebilirsiniz.
Teknik Özellikler
| Parametre | Özellikler |
|---|---|
| Model | ZC80 – ZC200 |
| Besleme Açıklığı | 800×510 – 2000×1500 mm |
| Maksimum Besleme Boyutu | 420 – 1200 mm |
| Tahliye Portu Aralığı | 40–300 mm |
| Motor Gücü | 75–400 kW |
| Kapasite | 65–1460 t/saat |
| Ağırlık | 9,5–137 t |
| Çene Plakası Malzemesi | Mn13 / Mn18 / Mn22 / Yüksek kromlu |
| Deşarj Ayarlaması | Hidrolik / conta / kombine |
| Kilitli Plaka Koruması | Dökme çelik / dövme çelikten yapılmış, feda edilebilir mafsal plakası |
Model referans tablosu — lütfen sipariş vermeden önce uygulamanızla uyumlu tam modeli, besleme açıklığını ve boşaltma aralığını doğrulayın.
| Model | Besleme Açıklığı Boyutu (mm) | Maksimum Önerilen Besleme Boyutu (mm) | Tahliye Portu (mm) | Motor Gücü (kw) | Kapasite (t/saat) | Ağırlık (t) |
| ZC80 | 800×510 | 420 | 40-175 | 75 | 65-365 | 9.5 |
| ZC96 | 930×580 | 480 | 60-175 | 90 | 120-410 | 11.9 |
| ZC100 | 1000×760 | 630 | 70-200 | 110 | 140-510 | 23.5 |
| ZC106 | 1060×700 | 580 | 70-200 | 110 | 165-520 | 17.1 |
| ZC116 | 1150×800 | 650 | 70-200 | 132 | 180-540 | 21.5 |
| ZC120 | 1200×870 | 700 | 70-175 | 160 | 190-560 | 30.5 |
| ZC125 | 1250×950 | 760 | 100-250 | 185 | 260-775 | 44.0 |
| ZC130 | 1300×1000 | 800 | 100-250 | 185 | 285-850 | 45.8 |
| ZC140 | 1400×1070 | 860 | 125-250 | 200 | 345-870 | 54.2 |
| ZC150 | 1400×1200 | 1000 | 125-250 | 220 | 355-900 | 51.0 |
| ZC160 | 1600×1200 | 1000 | 150-300 | 250 | 445-1170 | 83.5 |
| ZC200 | 2000×1500 | 1200 | 175-300 | 400 | 645-1460 | 137.0 |

Ürün Özellikleri
1. Çerçeve ve boşluk tasarımı
Onaylanmış çelik kalitesinden üretilmiş, kaynaklı veya döküm konstrüksiyonlu çerçeve. Kaynaklar, onaylanmış kaynak prosedürüne göre kontrol edilmiştir. Besleme tane boyutu dağılımına, neme ve gerekli verime göre boşluk geometrisi onaylanmıştır. Belirtilen çalışma koşulları altında istikrarlı besleme akışını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.
2. Kullanım amacına uygun aşınma parçaları
Çene plakaları ve yan koruma plakaları Mn13, Mn18, Mn22 ve diğer aşınmaya dayanıklı kalitelerde mevcuttur. Malzeme kalitesi, sertlik ve ısıl işlem, besleme aşındırıcılığına ve gerekli hizmet aralığına göre onaylanmıştır. Sertlik ve darbe dayanıklılığı, onaylanmış spesifikasyona göre doğrulanmıştır.
3. Deşarj ayarı
Modele göre hidrolik, conta veya kombine ayarlama. Ayar aralığı, gerekli ürün boyutuna göre onaylanmıştır. Çalıştırma prosedürü kullanım kılavuzunda verilmiştir.
4. Geçmeli plaka aşırı yük koruması
Kırılmaya dayanıklı bir malzeme boşluğa girerse, büyük yapısal hasar oluşmadan önce menteşe plakasının kırılması amaçlanmıştır. Yedek menteşe plakaları mevcuttur.
5. Bakım erişimi ve yedek parça temini
Modeline göre yağlama noktaları ve bakım erişim noktaları düzenlenmiştir. Önerilen yağlama aralığı ve çene plakası değiştirme prosedürü kullanım kılavuzunda belirtilmiştir. Aşınan parçalar ve genel yedek parçalar uzun vadeli bir çerçeve anlaşması kapsamında temin edilebilir.
Uygulamalar
Madencilik ve cevher işleme: Demir cevheri, bakır cevheri, altın cevheri ve diğer sert cevherlerin birincil kırma işlemi
Taş ocağı ve agrega üretimi: granit, bazalt, kireç taşı, nehir taşı ve benzeri malzemeler
İnşaat atıklarının geri dönüşümü: beton moloz ve karışık yıkım malzemesi
Altyapı projeleri: Karayolları, demiryolları ve ticari beton için agrega tedariği.
Son konfigürasyon, kullanılan hammaddeye, gerekli çıktıya, boşaltma hacmine ve saha koşullarına bağlıdır. Sipariş vermeden önce lütfen teknik ekibimizle teyit edin.
Hakkımızda
Shenyang Zhuoyue Machinery Equipment Co., Ltd., madencilik, taş ocağı ve agrega uygulamaları için kırma ekipmanları ve yedek parçaları üretmektedir.
Üretim alanı: yaklaşık 4.000 m²
İşleme hatları: 10
Kaynak hatları: 2
Montaj hatları: 2
Ar-Ge ve teknik personel: 24
Yıllık üretim kapasitesi: yaklaşık 2.000 ton
Üretim hizmetleri: çizime dayalı işleme, numune bazlı üretim, OEM/ODM, standart dışı parça üretimi
Üretim öncesinde, kırıcı modeline, uygulama verilerine, çizimlere veya numunelere dayanarak teknik gereksinimler teyit edilir. Sipariş gereksinimlerine göre muayene kayıtları ve malzeme dokümantasyonu sağlanabilir.
Kalite Kontrol
Her bir çeneli kırıcı, sevkiyat öncesinde onaylanmış teknik gerekliliklere ve geçerli standartlara göre kontrol edilir.
1. Gelen Malzeme ve Bileşen Muayenesi
Malzeme kalitesi: Spektrokimyasal analiz veya sertifika incelemesi ile doğrulanmıştır. Kimyasal bileşim aşağıdakilere göredir: ASTM E415 veya GB/T 223 Gerektiği yerlerde.
Döküm ve dövme parçalar: Çatlak, büzülme, gözeneklilik ve yüzey kusurları açısından görsel inceleme. Onaylı çizime ve ilgili döküm standardına göre kabul kriterleri.
Dövme muayenesi: UT veya MT, malzeme özelliklerine ve müşteri gereksinimlerine göre düzenlenir.
2. Üretim Denetimi
Kritik boyutlar: Çerçeve, yatak yuvaları ve montaj arayüzleri onaylı çizime göre ölçülmüştür. Genel toleranslar şu şekildedir: ISO 2768-1 Bireysel toleransların belirtilmediği durumlarda.
Kaynaklar: Onaylanmış kaynak prosedürüne göre kontrol edilmiştir. Gerektiğinde UT, MT veya PT uygulanmıştır. Kaynak kalitesine ve müşteri gereksinimlerine göre muayene oranı ve kabul kriterleri belirlenmiştir.
Sertlik: Brinell için ISO 6506-1 veya ASTM E10; Rockwell başına ISO 6508-1 veya ASTM E18 Belirtilen yerde.
Mekanik özellikler: Çekme dayanımı, akma dayanımı ve uzama oranı ISO 6892-1 Gerektiği yerlerde.
Darbe dayanıklılığı: Charpy başına ISO 148-1 Belirtilen yerde.
Mikro yapı ve kasa derinliği: Onaylanmış malzeme özelliklerine göre.
3. Sevkiyat Öncesi Kontrol
Yüksüz çalışma testi: Onaylanmış test prosedürüne göre kaydedilen süre, hız, akım, titreşim ve gürültü değerleri.
Dinamik denge: Onaylanmış denge derecesine ve uygulanabilir olduğu durumlarda test prosedürüne göre.
Deşarj ayarı: Açılış aralığı, onaylanmış spesifikasyona göre doğrulandı.
Son kontrol: Sevkiyat öncesinde onaylı çizime göre görsel ve boyutsal kontrol.
4. Belgeleme ve İzlenebilirlik
Mevcut belgeler arasında malzeme sertifikası, boyut kontrol raporu, ısıl işlem kaydı, kaynak kontrol raporu, yüksüz test kaydı ve uygun olduğu durumlarda dinamik denge raporu yer almaktadır.
Parti izlenebilirliği, hammadde partisini, üretim partisini, ısıl işlem partisini ve muayene kaydını kapsar.
Üçüncü taraf denetimi SGS, Bureau VeritasVeya talep üzerine müşteri tarafından atanan bir denetçi görevlendirilebilir. Kapsam, standartlar ve ücretler incelemeden önce teyit edilir.
SSS
S1: Minimum sipariş miktarı (MOQ) nedir?
A: Standart modeller: Minimum sipariş miktarı 1 adettir. Özelleştirilmiş veya standart dışı konfigürasyonlar: İşlem karmaşıklığına bağlı olarak parti başına minimum sipariş miktarı 30-50 adettir. Esnek minimum sipariş miktarı görüşülebilir.
S2: Teslim süresi ne kadar?
A: Teslim süresi modele, konfigürasyona ve mevcut üretim programına bağlıdır.
Onaylanmış özelliklere sahip standart modeller: 30 gün.
Özelleştirilmiş konfigürasyonlar: Çizim onayından sonra 30-45 gün.
Uzun vadeli çerçeve anlaşması (malzeme rezervi dahil): Sipariş onayından sonra 7-10 güne indirildi.
Siparişin kesin teslimat tarihi belirtilmiştir.
S3: Teslimattan sonra yedek parça temin edebilir misiniz?
A: Evet. Aşınan parçalar ve genel yedek parçalar, model ve sipariş gereksinimlerine göre temin edilebilir. Uzun vadeli yedek parça tedariği, çerçeve anlaşması kapsamında düzenlenebilir.
S4: Kurulum ve devreye alma desteği sağlıyor musunuz?
A: Talep üzerine yerinde kurulum ve devreye alma desteği sağlanabilir. Seyahat ve konaklama masrafları ayrı olarak görüşülür. Kurulum ve devreye alma sırasında uzaktan teknik destek mevcuttur.
S5: Garanti süresi nedir?
A: Üretim hataları, sözleşmede hangisi teyit edilirse, devreye alma veya teslimat tarihinden itibaren 12 ay süreyle garanti kapsamındadır. Aşınan parçalar, aksi kararlaştırılmadıkça kapsam dışındadır.
S6: Bizim özel gereksinimlerimize göre üretim yapabilir misiniz?
A: Evet. Onaylanmış teknik gereksinimlere, çizimlere veya uygulama verilerine göre üretim yapabiliriz. Spesifikasyonlar üretimden önce onaylanır.









